Второ равенство постигнаха футболистите на Вихрен по време на лагера си в Анталия. Този път техен противник бе шампионът на Азия Чеон Буг (Република Корея), като срещата завърши при резултат 1:1.

В тази контрола наставника на Вихрен Филип Филипов постави на вратата дошлият на проби Цветомир Цанков от Дунав (Русе). В защитата участие взе и Христозов, който тренираше предишните дни самостоятелно заради контузия. В нападение играха новаците Георги Семерджиев от Миньор Перник и Любомир Величков от Локомотив (София).

Срещата започна с натиск на санданските футболисти. Дошлият от Бразилия футболист Единьо и Марков извеждаха в удобни позиции съотборниците си Георги Семерджиев и Любен Величков пред противниковата врата, но ударите им преминаваха в страни.

В 21-ата минута след центриране от фаул Марков изстреля топката пред наказателното поле на корейците и Станимир Господинов с глава откри резултата за 1:0. В самия край на първата част на срещата централния нападател на Вихрен Любомир Величков се озова очи в очи с вратаря Сунг Ил, но изпрати топката в аут.

През втората част на срещата корейците започнаха с лек натиск, но защитата на Вихрен бе на мястото си, като Тренков, Христозов, Дяков и Господинов играеха безупречно. В 70-та минута Руслан Иванов от 10-тина метра нанесе силен удар и топката облиза дясната странична греда на Сунг Ил.

В 85-та минута Семерджиев от около 7-8 метра се озова в удобна позиция за стрелба, но  отправеното кожено кълбо срещу вратата на корейците излезе встрани на стаража. В самия край на срещата рееферът на мача Садат Педа отсъди несъществуваща дузпа за корейците. Станимир Господинов оспорва решението на арбитъра съвсем основателно, но турчинът му показа червен картон. Ким Бун бе точен и изравни за 1:1.

След  мача старши треньора на Вихрен Филип Филипов сподели: „Много съм  доволен от играта на футболистите, на  които дадох шанс за игра. На много добро равнище се представиха и новаците вратаря Цанков и полевите играчи Румен Трифонов, Танко Дяков, Единьо, Георги Семерджиев и Любомир Величков.

Вихрен: Цанков, Тренков, В.Георгиев, Христозов, Господинов, Дяков, Р.Иванов, Единьо(75-Трифонов), Марков(83-Ю.Иванов), Семерджиев, Величков(83-П.Димитров).

Спортен комплекс Аркадия, гл.съдия Садат Педа.