Карагерен се озова на чудесна позиция отдясно в наказателното поле, но ударът на нападателя на пловдивчани е спасен!

Жълт картон за Томашевич.

75′

Жълт картон за Мечев.

73′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Центриране от левия фланг на Посинкович е засечено от Димитър Илиев, който и с помощта на гредата изравнява резултата - 2:2!

72′

Жълт картон за Озболт.

71′

Ангелов заменя Банович.

69′

Жълт картон за Косут.

68′

Вушорович навлезе отдясно в наказателното поле и стреля опасно, но топката прелетя до гредата!

62′

Жълт картон за Вушорович.

61′

Верея можеше да покачи на 3:1! Вушорович се озова сам срещу вратаря Луков, но нападателят на домакините не успя да порази целта!

57′

Добър шанс за атака за домакините, които имаха числено предимство пред наказателното поле на "смърфовете", но Вушорович не съумя да разгърне правилно нападението.

51′

Курупис заменя контузения Василиев.

46′

Елитон заменя Умарбаев.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Доста хаос в действията на гостите след гола на Здравко Илиев.

31′

ГОООООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Здравко Илиев отново извежда домакините напред след хубав удар от точката на дузпата - 2:1!

28′

ГООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Озболт изравнява резултата, след като от малък ъгъл успя да преодолее вратаря на домакините - 1:1!

27′

Жълт картон за Алекзандер.

22′

Натискът на пловдивчани след попадението на Мартинович става все по-силен, но до този момент защитата на домакините се представя на ниво.

15′

Шанс за Карагерен! Футболистът получи топката пред вратарското поле, но се засуети и пропусна добра възможност да изравни резултата!

13′

Гол на Ален Озболт за Локомотив е отменен правилно поради засада!

9′

ГОООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Дино Мартинович, който е бивш футболист на Локомотив, открива резултата, след като завърши майсторски по диагонал удар от наказателното поле - 1:0!

4′

Опит за натиск от страна на "смърфовете". До този момент безуспешно.

1′

30. Аличков 3. Абдулахи

Верея приема Локомотив (Пловдив) с надеждата най-после да стигне до 3 точки. През настоящия сезон в Първа лига старозагорци още нямат записана победа, а активът им до момента се свежда до 4 равенства.

В Локомотив (Пловдив) се насочиха към бразилски голмайстор

"Търсим от втория отбор на Крузейро", заяви помощник треньорът на "смърфовете"

Нещо повече - последният гол, който тимът на Небойша Миличич реализира е от 19 октомври, при хикса 2:2 срещу Ботев (Враца). Оттогава насам обаче Верея няма отбелязан гол в повече от 450 минути игра.

В същото време Локомотив се представя на приливи и отливи и е в серия от три поредни мача без победа - 2 загуби и едно равенство, а последният им успех е с 2:1 над Витоша в Пловдив на 27 октомври.