Керкар заменя Фенуш.

78′

Петков заменя Апостолов.

76′

ГОООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Грешка на гостите в центъра на терена доведе до пас на Георги Андонов към Иса, който останал сам срещу вратаря, прати топката в мрежата за 2:0!

75′

Опасен удар на Балд от дъгата пред наказателното поле, топката профучава до лявата греда на вратата!

71′

Бен Джемиа е изпуснат пред вратарското поле, но ударът с глава на футболиста на Верея минава на сантиметри над вратата!

65′

Иса заменя Домовчийски.

63′

Никола Колев е заменен от Иван Вълчанов.

61′

И пак Бадара! Топката попадна в нападателя, който овладя опит за удар на Никола Колев, но таранът от изгодна позиция в наказателното поле стреля над вратата!

53′

Бадара се размина с топката на сантиметри от голлинията!

51′

Жълт картон за Бенгюзов.

47′

Жълт картон за Балд.

46′

Ерик Почански заменя Иван Стоянов на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

37′

Играчите на Етър се опитват да пренесат събитията в половината на съперника, след като допуснаха гол, но въпреки че привидно владеят топката повече, Верея изглежда по-организираният отбор.

32′

Жълт картон за Илиян Йорданов.

26′

ГОООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Страхотна атака с по едно докосване завърши с точен удар на Домовчийски пред наказателното поле - 1:0!

21′

Шанс за Етър! Димо Атанасов центрира от левия фланг, а Самб Бадара от удобна позиция стреля с глава, но Аргилашки показа рефлекс и изби топката, която отиваше във вратата му!

17′

Гостите от Етър успяха да изравнят играта в последните минути и да изтласкат съперника в средата на терена.

10′

Етър имаше възможност да организира добра контраатака, но Бадара сбърка при подаването към Иван Стоянов.

4′

Домакините се опитват да установят натиск и овладяха средата на терена в началните минути.

1′

6. Иво Иванов 17. Чавдар Ивайлов

Верея и Етър ще затворят 16-ия кръг в Първа лига с мач в Стара Загора. Домакините продължават да се представят на повече от добро ниво под ръководството на Илиан Илиев, макар че финансовата ситуация в клуба е крайно нестабилна.

Тимът се намира на 7-ата позиция с актив от 23 точки, а при успех днес ще събере колкото има Ботев, намиращ се на 5-ото място. Старозагорци стигнаха до обрат с 2:1 над Черно море във Варна в миналия кръг.

При Етър ситуацията бе по-деликатна, тъй като до мача с Витоша отборът не бе побеждавал доста време за първенство. Въпреки това "болярите" разчитат днес да вземат нещо от мача.

Дали ще се получи, отговорът след 17,30 часа, когато е началото на двубоя.