Край на мача!

90′

Жълт картон за Фенуш.

88′

ГООООЛ ЗА ВЕРЕЯ! Андонов носи пълен обрат за домакините, възползвайки се от грешка в защитата на Дунав и недобро изчистване на Антонов - 2:1!

86′

Георгиев влиза на мястото на Шопов.

82′

Жълт картон за Ларин.

80′

Елиаш влиза на мястото на Бенгюзов.

77′

Нургалиев влиза на мястото на Домовчийски.

75′

Жълт картон за Здравко Илиев.

68′

Жълт картон за Иванов.

67′

Контраатака на Дунав, Ненов проби отдясно в наказателното поле и пусна успореден на вратата пас към Будинов, но нападателят закъсня да се придвижи.

63′

Дълъг пас към Фенуш, за момента изглеждаше, че Антонов ще сбърка, но вратарят на Дунав успя да избие в корнер.

59′

Карагарен отстъпва мястото си на Бранимир Костадинов.

58′

Дунав отново можеше да поведе в резултата! Юлиян Ненов бе изведен по диагонал сам срещу вратаря, но удара на голмайстора на "драконите" в мача мина на сантиметри до страничната греда!

56′

ГООООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Янислав Иванов извежда отляво в наказателното поле Мехди Фенуш, който изравнява резултата - 1:1!

50′

Центриране на Ненов към Будинов, който с гръб към вратата стреля с глава, но Аргилашки спасява.

46′

Янислав Иванов заменя на почивката Осман Балде.

46′

Попадийн влиза на мястото на Андреас Васев.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първото полувреме.

44′

Последните минути от първата част завършват с натиск на домакините, който обаче не води до чисти положения пред вратата на Антонов, а само до две разбърквания в наказателното поле на съперника.

35′

Дунав продължава още по-уверено след гола във вратата на Аргилашки, който трябваше да се намеси последователно при удари на Ненов и Божидар Васев.

31′

ГОООЛЛЛ ЗА ДУНАВ! Страхотно изпълнение на Юлиян Ненов, който с удар пред дъгата на наказателното поле бележи за 1:0 за "драконите"!

29′

Играта се накъса в последните 3-4 минути, поради което липсват положения пред двете врати.

24′

Жълт картон за Андреас Васев.

21′

Следи първите 10 минути, в които гостите стояха по-добре на терена, сега ролите се размина, като Верея установи контрол върху топката.

18′

Добре организирана атака за Верея по левия фланг, Слаев намери Бенгюзов в наказателното поле, който от движение не успява да намери целта.

14′

Атака на Верея по левия фланг, но остро центриране на Фенуш по земя е пресечено от вратаря на Дунав - Станислав Антонов.

10′

Добро темпо на двубоя след първите 10 минути.

8′

Шанс и за домакините, при който Домовчийски намира Андонов пред вратарското поле, но след рикошет топката излиза в корнер.

5′

Втори пропуск за гостите в рамките на минута! Чудесна атака по левия фланг завършва с центриране на Божидар Васев към Будинов, който с глава от вратарското поле не успява да преодолее Аргилашки!

3′

Какъв пропуск за гостите! Шопов е намерен на чудесна позиция в наказателното поле, но ударът му от няколко метра пред вратата в ръцете на Аргилашки!

1′