90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

Четири минути добавено време на срещата. Почти целият отбор на Верея се опитва да се настани в половината на съперника в търсене на изравнителен гол.

90′

Край на мача!

89′

Коварж получава жълт картон за бавене на играта.

85′

Жълт картон за резервата Даниел Георгиев.

84′

Момчил Цветанов отстъпва мястото си на Светослав Диков.

82′

Даниел Георгиев влиза на мястото на Уго Секо.

76′

Кузма отстъпва мястото си на Романов.

63′

Гостите от Верея показват активност, но до момента разчитат основно на центрирания, които обаче не представляват трудност за стража на "моряците" - Коларж.

60′

Бакари заменя капитана Георги Илиев.

55′

Елиаш влиза на мястото на Зафиров.

48′

ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" достигат до пълен обрат, след като Кузма завърши добър пробив на Секо - 2:1!

47′

Начало на второ полувреме.

47′

Илиян Йорданов влиза на мястото на Методи Костов.

38′

Жълт картон за Венков.

38′

Жълт картон за Еуженио.

8′

Жълт картон за Хасани.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Резултатът вече е равен, след като Мишо Венков пусна успореден пас на голлинията, след което Владимир Зафиров си отбеляза автогол.

40′

Добра реакция на Караджов, който изби удар на Иван Коконов от около 25 метра.

33′

Гостите изнесоха играта по-далеч от вратата си, което не дава възможност на Черно море до стига до опасна близост до Караджов, дори напротив. Играчите на Верея организираха бърза контраатака, която завърши с удар на Сукуна, минал встрани от вратата.

23′

Домакините натикаха съперника в собствената му половина, но на два пъти Караджов се намеси решително, с което предотврати изравняване на резултата в мача.

12′

ГООООЛ ЗА ВЕРЕЯ! Гостите повеждат с 1:0 след попадение на Илия Мунин, възползвал се от центриране от корнер.

10′

Двата отбора за момента водят битка предимно в средата на терена, поради което липсват голови положения до момента.

3′

Гостите имаха възможност чрез Педро Еуженио, който стреля от дистанция, но ударът му бе избит в корнер от Коларж.

1′

73. Владислав Романов 14. Георги Андонов

Черно море и Верея откриват кръг №10 в Първа лига, след като клубните отбори почиваха около две седмици заради паузата около участието на националния отбор в квалификациите за Мондиал 2018 в Русия.

Двата отбора тръгнаха добре в шампионата, а до неотдавна "моряците" на Георги Иванов дори деляха първото място с новаците от Дунав (Русе), но след прекия двубой между двата отбора в Разград, загубен с 0:3 от варненци, "драконите" излязоха еднолично на върха. След тази среща Черно море започна да изпитва затруднения в изявите си, поради което и изостана в класирането. Все пак "моряците" записаха в последния кръг успех като гост над Берое с 1:0, който би трябвало да повъзвърне самочувствието на отбора на Гонзо.

При Верея нещата се развиват по сходен начин, но след силния старт и някои престижни победи, формацията на Александър Томаш лека-полека започва да издиша.

Как ще е днес, ще разберем след 17,30 часа, когато е началото на мача Черно море - Верея.