Треньорът на Верея - Благомир Митрев коментира поражението на тима си с 2:4 от Ботев (Пловдив), в двубоя между двете единайсеторки от 25-ия кръг на Първа лига.

"Започнахме много добре, вкарахме два гола и контролирахме мача през първото полувреме, но така е във футбола. Ботев е добър отбор и през второто полувреме ни надигра. Може би голът в 40-ата минута ни прекърши.

Искам футболистите да бъдат непримирими, а не да спират, когато ни вкарат гол. Може би психически се сринахме. Започнахме ефективно и вкарахме два гола. Ако бяхме успели да завършим първото полувреме при този резултат, мачът щеше да е друг.

При тях голът запали искрата, а при нас я загаси. Не искам да се получава повече. Да, липсваха ни някои играчи. Двама човека от състава са съвсем нови. Ще разчитаме много на Венци Христов", каза Митрев.

Верея допусна обрат срещу Ботев (Пловдив) - 2:4