Треньорът на Верея Благомир Митрев заяви, че е много щастлив от класирането на неговия отбор в първата шестица след края на редовния сезон на Първа лига. Това стана факт след победа с 1:0 като гост над Славия.

"Много съм щастлив. За това крайно време направихме добър отбор. Нашата голяма цел бе място в Топ 6. Постигнахме го и съм много щастлив.

Бяхме търпеливи през първото полувреме, а през втората част използвахме своя шанс.

Най-важно е да вкараш гол в подходящия момент. Не мога да кажа къде сме надиграли Славия.

Мисля, че оттук нататък отборът ще бъде по-спокоен. Досега имаше напрежение и ни пречеше да покажем своето лице.

Нашата цел беше да бъдем в Топ 6. Смятам, че отборът може да израстне в мачове от първата шестица. Много съм доволен от Антон. Спечелихме благодарение на неговия гол", заяви Митрев.

Верея победи Славия като гост с 1:0