Третият във временното класиране - ФК ЦСКА 1948, победи Партизан (Белград) с 2:0 в престижна контролна среща, играта в сръбската столица.

Светослав Диков даде аванс на българския тим в 34-ата минута, оползотворявайки отлично центриране на Бирсент Карагарен. Диков отбеляза второ попадение в 54-ата минута с прецизен удар в далечния ъгъл при разбъркване след ъглов удар.

И двата тима не можеха да използват множеството си национални състезатели.

Момчетата на Тодор Янчев трябваше да срещнат "гробарите" по време на зимния си лагер в Турция, но двубоят пропадна заради некоректно отношение на организаторите, а двата клуба се разбраха за нов мач.

До съвсем скоро сърбите участваха в европейските клубни турнири, като отпаднаха в плейоф на Лигата на конференциите от молдовския Шериф (Тираспол).