Тодор Янчев вече е с изчерпан лимит от грешки във ФК ЦСКА 1948, пише "Мач Телеграф". Шефовете на тима няма да му простят нова издънка като тази със Славия - 0:1. Играчите на Янчев бяха абсолютно безидейни в дербито и вече имат само 5 точки преднина пред Левски в битката за третото място, като тя може да се стопи до 2, ако днес "сините" победят Локомотив (Пловдив).

Мнозина дори очакваха, че Янчев ще се прости с поста си още след мача в събота. Прогнозите им обаче не се оправдаха и вчера, след като Янчев е бил привикан на разговор от шефовете и в продължение на 5 часа е трябвало да слуша критики за работата си до момента. Ако в предишните мачове столичани имаха поводи за извинения с контузени и наказани, то нищо не може да ги оправдае за загубата от Славия. Карагарен бе титуляр, а Чочев влезе като резерва. Присъствието им обаче не доведе до подобрение в игрови план.

Така Тодор Янчев, който дебютира като старши треньор начело на ФК ЦСКА 1948, ще има още един шанс да си осигури работа до края на сезона - да не се издъни в сряда. Тогава столичани приемат Локомотив (София) в реванш от полуфиналите на турнира за Купата на България. В първата среща ФК ЦСКА 1948 си осигури преднина от победа с 3:2, но в "Надежда" протриват ръце за успех с 1 гол разлика, който ще докара ситуацията до продължения, а може би и до дузпи.

Янчев: Един път ние вкарваме в последната секунда, сега те ни вкараха в края - това е част играта