Играчите и треньорите на ФК ЦСКА 1948 ще имат тъжни и трудни Коледни и новогодишни празници. Шефовете на клуба безмилостно наредиха всички да тренират до Нова година заради слабото представяне в последния мач - загубата с 0:3 от Крумовград.

Най-недоволни от ситуацията са чужденците, които вече са си купили билети за родните си страни. Те го ударили на молби да си тръгнат по-рано, но босовете били непреклонни. Самолетни билети, резервирани и вече платени ваканции са изгорели, поне така твърди вестник "Мач Телеграф".

Единственият шанс наказанието да отпадне и футболистите все пак да изкарат някаква почивка, е да победят в последния мач за годината. Той ще е срещу Арда. Това е отложен двубой от 18-ия кръг на Първа лига и ще се играе в Бистрица.

Двубоят в четвъртък е важен и за двата отбора. Ако Арда спечели, ще измести ФК ЦСКА 1948 от първата шестица и ще усложни много положението тима от Бистрица.

В момента отборът от Кърджали се намира в по-добра форма. Спечели последното си гостуване на Локо (Сф), докато ФК ЦСКА 1948 падна у дома от новака Крумовград.