ФК ЦСКА 1948 и Динамо (Киев) изиграха зрелищна среща, но не успяха да излъчат победител помежду си, приключвайки спора при резултат 2:2. Контролата се игра на "Титаник Спорт Комплекс".

Топузаов и Бастунов вкараха попаденията за "червените".

Динамо стигна до гол след половин час игра. Ванат изведе Циганков, който преодоля Наумов и прати топката в мрежата за 0:1.

В 40-ата минута Динамо имаше отлична възможност да удвои аванса си, след като получи право да изпълни дузпа. Ударът от бялата точка на Буялски обаче бе отразен от Наумов. Добавката на Ванат пък също не сполучи.

Ясен Петров с повиквателна за Даниел Наумов

Селекционерът продължава да гледа мачовете на родните отбори в Анталия

ЦСКА 1948 започна ударно втората част и изравни още в 46-ата минута. Марио Топузов прати топката в мрежата с удар отблизо за 1:1.

В 61-ата минута Динамо получи право да изпълни втора дузпа. Този път Карлос де Пена не сгреши за 1:2.

Мартин Камбуров можеше отново да изравни. Той изпълни чудесно пряк свободен удар, който обаче бе спасен от вратаря на киевчани.

Даниел Наумов взе статуетката за играч на сезона във ФК ЦСКА 1948

Вратарят остана изключително щастлив от признанието

ЦСКА 1948 успя да изравни резултата в 82-ата минута с гол на Ангел Бастунов. Той се възползва от грешка в отбраната на състава от Киев и прати топката във вратата на украинците.

До края на мача украинците имаха няколко удара по посока на вратата на Наумов, които не затрудниха вратаря на ЦСКА 1948.