ФК ЦСКА 1948 записа убедителна победа в първата си контрола по време на зимната си подготовка. Новаците се наложиха с 4:0 над Септември (София) на стадиона в Симитли на доста тежък терен.

Попаденията станаха дело на Ивайло Климентов (9), Денислав Александров (11), Марио Топузов (28) и Ангел Бастунов (58).

ФК ЦСКА 1948 със специално отличие за Серкан Юсеин

"Трябва да се стремим към върха"

Двубоят бе изгледан от спонсора на ФК ЦСКА 1948 Цветомир Найденов, който беше в компанията на клубните шефове Добрин Гьонов, Кирил Котев и Димитър Димитров - Каубоя.

В 9-ата минута Ангел Бастунов подаде на Климентов, който с лекота направи 1:0.Само след 120 секунди по-късно Александър Александров центрира към Денислав Александров за 2:0.

ФК ЦСКА 1948 оцени на 3 млн. своята звезда

Толкова е откупната клауза в договора на Даниел Наумов

Марио Топузов направи 3:0 в 28-ата минута след силен удар в наказателното поле.

В 58-ата минута Серкан Юсеин изведе Бастунов сам срещу вратаря и със самочувствие отбеляза четвъртия гол в мача.