Фк ЦСКА 1948 победи северномакедонския Шкендия с 2:0 в контролна среща, изиграна на тренировъчния лагер на "червените" в Белек, Турция.

Отборът на Тодор Янчев изигра добро първо полувреме и започна с бърз гол. В третата минута Ангел Бастунов получи подаване от Радослав Кирилов и вкара с глава, но столичани не успяха да стигнат до повече попадения след пропуски на Александър Колев, Георги Русев и Ангел Бастунов.

ФК ЦСКА 1948 оформи крайния резултат в 82-та минута след центриране от ъглов удар. То попадна на далечна греда, където Октавио Мантека свали топката с глава и я изпрати в свободния Лазар Марин. Той бе точен от близко разстояние за 2:0.

"Червените" ще започнат новия сезон в efbet Лига на 11 февруари срещу Хебър.

Състав на ФК ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Джонатан Перейра, Елитон Джордж, Симеон Петров, Ангел Лясков, Ивайло Чочев, Радослав Кирилов, Парвиз Умарбаев, Ангел Бастунов, Георги Русев и Александър Колев (Генадий Ганев, Александър Александров, Лазар Марин, Райън Бидунга, Борислав Вакадинов, Реян Даскалов, Карлос Охене, Марио Топузов, Октавио Мантека, Евгений Сердюк, Бирсент Карагарен и Педриньо).