ФК ЦСКА 1948 вече знае името на следващия си съперник в Лигата на конференциите. Това ще бъде съставът на Будучност. Черногорският тим спечели с 3:0 в реванша с Малишева и успя да обърне нещата в своя полза, въпреки че бе загубил първата среща с 0:1, но с общ резултат 3:1 продължава напред.

Домакините в Подгорица успяха да стигнат до успеха с голове на Игор Иванович в 32-рата, Драган Гривич в 56-ата минута и Владимир Перишич в 88-ата минута.

ФК ЦСКА 1948 ще бъде домакин на първия двубой на 25 юли, а реваншът ще бъде в Черна гора седмица по-късно.

Октавио: В България футболът е много по-динамичен от този в Азербайджан

Той даде първо интревю след завърщането си

Междувременно се изиграха и още доста двубои в Лигата на конференциите, като в повечето от тях фаворитите продължават напред. Викингур отстрани Лиепая след успех с 2:0 в реванша, Партизани (Тирана) елиминира Марсакслок, побеждавайки с 2:1 в Малта, Торпедо (Кутаиси) изхвърли ФК Тирана след успех с 1:0 в Албания, а Валур разби Влазня с 4:0 в реванша и също е в следващата фаза.