Отборът на ФК ЦСКА 1948 загуби третата си контрола от п лагера в Словения. "Червените" бяха разгромени с 2:6 от шампиона на Хърватия - Динамо (Загреб). На почивката резултатът бе 1:1, но през втората част българският отбор направи куп грешки, които бяха наказани. ЦСКА 1948 игра без звездата си Педриньо, който замина за Турция, за да подпише с Коняспор.

Двобоят започна с пропуски пред двете врати, като Качавенда и Мишич не успяха да вкарат за хърватския тим, а Кирилов и Илиевски за ФК ЦСКА 1948. В 26-ата минута късметът бе на страната на тима от Загреб след бомбен шут на Ради Кирилов. Вратарят отлони топката в напречната греда и "червените" спечелиха само корнер.

Шампионът на Хърватия поведе в 31-ата минута чрез Куленович. Малко след това Марио Илиевски бе изведен сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее. Пет минути преди почивката Теодор Иванов изравни с добавка след удар на Реян Даскалов.

В началото на втората част Динамо Загреб отново поведе. Алекс Божев увисна при опит да избие центриране от корнер и намиращият се зад него Якирович вкара на празна врата. Четири минути по-късно Рог вкара трети гол за хърватския тим.

В 72-ата минута резултатът стана 1:4 в полза на хърватите, след като Теодор Иванов си вкара автогол в опита си да изчисти остро центриране на Микич отдясно. Малко след това Микич се разписа, направи резултата 1:5. Голеадата продължи с шести гол във вратата на българския отбор. В добавеното време ФК ЦСКА 1948 стигна до второ попадение чрез Неделко Пишчевич, който офрми крайното 2:6.