Даниел Наумов, който на практика остави ФК ЦСКА 1948 в мача срещу Арда, завършил 1:1, направи своя коментар за двубоя от 16-ия кръг на efbet Лига, игран в Кърджали:

"Добър отбор на Арда, хубав мач. Тук е мястото да поздравя за прекрасния терен, който имат, и прекрасните условия на тази база. Може би техният отбор ни надигра днес.

През второто полувреме поведохме, можеше да запазим резултата. Не съм гледал, не знам имало ли е дузпа, нямало ли е. Чувам съотборниците ми да коментират, че ясно се е видяло, че няма дузпа.

Сега малко почивка и след това треньорите ще направят план за втората част от първенството. Надявам се на повиквателна за мъжкия национален отбор, вече не съм на възраст за младежкия", сподели Даниел Наумов.

Арда и ФК ЦСКА 1948 завършиха 1:1