Царско село и Иван Чворович се разделиха по взаимно съгласие. Информацията беше разпространена от самия клуб.
Стражът пристигна в тима през лятото и изигра 4 двубоя от настоящия сезон в efbet Лига.
"Ръководството на Царско село благодари на Иван Чворович за свършената работа и му желае лични и професионални успехи", написаха от клуба.
В паузата Царско село ще изиграе приятелска среща с Ботев (Пловдив), както стана ясно вчера.