Иван Бандаловски е новото попълнение на столичния Царско село, съобщава Sportal.bg.
Бранителят беше освободен от Ботев (Пловдив) в понеделник след загубата на "канарчетата" от Монтана и последвалите скандали с хвърлената от наставника Ферарио Спасов оставка. За краткото време оттогава Бандаловски беше спряган за къде ли не.
Според източника бранителят се е разбрал с президента на "царете" Стойне Манолов и и с наставника Любослав Пенев и вече може да се смята за нов играч на амбициозния тим от полите на Витоша.