Уотфорд и Тотмъм завършиха 0:0 в първия мач от 22-вия кръг английската Премиер Лийг. Мачът на "Викаридж Роуд" беше много атрактивен, като и двата тима могат да съжаляват за изпуснатата победа. Трой Дийни изпусна дузпа за "стършелите", а топка отправена във вратата от Ерик Ламела  беше изчистена от голлинията в добавеното време.

Юрген Клоп заяви, че Манчестър Юнайтед разполага с една от най-добрите контраатаки в света

Немският специалист коментира и успешния стил на Ливърпул през този сезон

Тотнъм започна по-добре и в първите минути имаше някои не лоши възможности за гол. В този период Фостър беше на ниво на вратата на домакините.

След около 20 минути игра "стършелите" станаха по-активни и също имаха добри ситуации. Трой Дийни получи добра топка, но ударът ми с глава беше лесен за спасяване от Газанига.

В 70-ата минута Майкъл Оливър посочи бялата точка, но Трой Дини изпълни лошо дузпата. Газанига се хвърли надясно  и спаси. Ян Вертонген игра с ръка след удар на Делофеу.

Снимка 462144

В последните минути Уотфорд упражни натиск, но така и не стигна до добро положение. В добавеното време Ламела можеше да донесе победата за Тотнъм. Аржентинецът не насочи достатъчно силно топката след меле в опразнената врата и Пусато успя да изчисти. Само много малка част от топката не премина голлинията.

Уотфорд се изкачи временно на 16-а позиция с 23 точки. Равенството постави Тотнъм на седмо място с 31 точки. Двата отбора имат по един мач повече, спрямо останалите тимове в английската Премиер Лийг.

Преди мача беше почетен легендарният мениджър на Уотфорд - Греъм Тейлър.