Тотнъм се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Англия, след като победи с 3:2 Саутхемптън в мач-реванш. Първата среща завърши 1:1.

В 12-ата минута Джак Стивънс си вкара автогол и лондончани поведоха с 1:0. В 34-ата минута "светците" изравниха. Лорис спаси удар на Ромеу, но топката стигна до Шейн Лонг, който изравни.

В 72-ата минута гостите излязоха напред в резултата. Редмънд намери Дани Ингс, който проби и с премерен удар от границата на наказателното поле вкара за 1:2.

Шест минути по-късно "шпорите" изравниха. Лукас проби през центъра и с мощен удар направи Гън безпомощен.

Три минути преди края Хюн Мин-Сон бе фаулиран от Гън в наказателното поле. Кореецът вкара отсъдената дузпа и прати Тотнъм в следващия кръг.