Тотнъм победи третодивизионния Моркамб с 3:1 и се класира за 1/16 финалите на ФА Къп.

Победата за "шпорите" обаче не дойде никак лесно. Антъни О'Конър изведе гостите напред в 33-а минута и резултатът се запази така до 75-а минута. Малко по-рано Антонио Конте пусна в игра Хари Кейн и Лукаш Моура, и това даде мигновен резултат.

Снимка 559576

Хари Уингс изравни резултата след страхотен снаряд от пряк свободен удар, а пълният обрат стана факт пет минути преди края. Лукаш Моура се откъсна сам срещу вратаря на гостите, преодоля го и прати топката в опразнената врата.

Точка на спора сложи Хари Кейн в 88-а минута. Джовани Ло Селсо сервира топката на нападателя и той технично я прати в долния ляв ъгъл за крайното 3:1.