Тотнъм стигна само до 2:2 при визитата си на Норич в мач от 20-ия кръг на Висшата лига. Марио Вранчич даде аванс на домакините в 18-ата минута. В началото на втората част Кристиян Ериксен изравни. В 63-ата минута "канарчетата" отново излязоха напред в резултата след автогол на Серж Орие. Крайният резултат оформи Хари Кейн от дузпа в 83-ата минута.

Така лондончани събраха 30 точки е заемат пета позиция във временното класиране, а Норич остава на дъното с 13 пункта.

В 18-ата минута Фойт сбърка, Буендия му отне топката и напредна. Халфът намери Вранчич, който вкара за 1:0.

В 55-ата минута гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар на границата на наказателното поле. Зад топката застана Ериксен, който с брилянтен удар в левия ъгъл изравни резултата.

Шест минути след това Норич отново излезе напред. Пуки нанесе удар, който рикошира в Орие и влезе във вратата за 2:1.

В 83-ата минута Деле Али намери Кейн в наказателното поле. Нападателят бе фаулиран и съдията посочи бялата точка. Нападателят не сбърка за крайното 2:2.