Мениджърът на Тотнъм - Антонио Конте, остана доволен от успеха с 4:0 над Кристъл Палас. Той заяви, че срещу този съперник винаги се играе трудно, особено като гост, и затова е още по-доволен от успеха.

"Показахме добра реакция след загубата от Астън Вила. Не е лесно да победиш като гост на Кристъл Палас. Това е добър отбор, много организиран. През първото полувреме бяхме разбалансирани, но през втората част използвахме положенията си и записахме добър резултат. Взехме важни три точки.

Трябва да не изоставаме от челните места. Когато не печелиш, рискуваш да загубиш увереност. Да не забравяме, че миналия сезон тук загубихме с 0:3, така че не е лесно. Това показва, че днес играхме добре и съм доволен. Радвам се, мащото използвахме много млади играчи. Това е важно както за сега, така и за бъдещето", заяви Конте.