Аржентина победи Египет с 1:0 по на Олимпийските игри. Единственото попадение в срещата бе дело на Факундо Медина в 52-ата минута. Главен съдия на срещата бе Георги Кабаков, който се справи отлично с ръководенето на мача.

Той извади пет жълти картона само през второто полувреме. Кабаков санкционира Есекил Понсе, Томас Белмонте, Педро де ла Вега и Неуен Перес от аржентинците, както и Рамадан Собхи от египетския тим.

Аржентина вече има една победа и една загуба. "Гаучосите" в предния си двубой отстъпиха с 0:2 срещу Австралия.

В последния си мач в груповата фаза южноамериканците ще срещнат Испания, докато Египет се изправя срещу Австралия.

Стефка Костадинова поздрави "сребърната" Антоанета Костадинова

Благодаря ти, че ни зарадва като нация с олимпийски медал още в началото на Игрите, споделя председателката на БОК