Започва поредният турнир от националната любителска тенис верига Zagorka Challenge, който ще се проведе от 6 до 7 май в Тенис клуб „ЦСКА” в София и носи името „ЦСКА 2006”.

Според регламента ще участват жени единично и жени по двойки. Двете схеми ще бъдат общи, като се играе по  усъвършенствана система за всяко място.

Заявки за участие могат да бъдат подавани до 09.00 часа на 6 май в Тенис клуб “ЦСКА” на бул. „Драган Цанков” №3.

Победителите от турнира ще получат от “Загорка” АД  тениски, шапки, чорапи, кърпи, топки. Всички участници, зрители и приятели от медиите ще се радват и на много качествена бира – за да бъде най-пълно удоволствието от играта, независимо от резултата.

Ще се радваме ако се присъедините към спортния празник и като състезатели!

Лице за контакти: Николай Иванчев
Телефон: 02/865 80 41
Факс: 02/865 80 41
GSM: 0889 430 446
Адрес: Бул. „Драган Цанков” 3

Загорка организира националната любителска тенис верига за втора година. От 2006 г. тя носи името Zagorka Challenge и се провежда от 29 април до 1 октомври в 35 клуба в 19 български града.

Веригата  включва състезания за мъже и за жени – поединично, на двойки и на смесени двойки. В нея може да участва всеки желаещ с изключение на настоящи и бивши състезатели и треньори по тенис. Една от новостите тази година е въвеждането на общо класиране – отделно за мъжете и дамите.

След приключването на последния турнир първите двама от класирането при мъжете, първата дама от класирането при жените, както и състезателят с най-много участия в турнирите печелят голямата награда на Загорка – посещение на голям международен турнир.

Подробната информация за програмата, клубовете, правилата за участие и точкуване ще бъде обновявана в уеб сайта http://zagorka-tennis.topsport.bg, посветен изцяло на тениса и създаден за феновете на този спорт в България.