Любопитна случка се разигра по време на мача между Томи Хаас и Иржи Весели от първия кръг на тенис турнира от сериите "Мастърс" в Маями. В третия сет голяма игуана се качи върху електронното табло и привлече вниманието на зрителите. Хаас също не остана безразличен и извади телефона си, за да снима влечугото, като дори си направи селфи с него.

Снимка 284801

Игуаната тръгна да слиза и към корта, когато двама работници се опитаха да я хванат. Тя обаче се измъкна и триумфално премина през целия корт за радост на публиката и двамата тенисисти. Все пак, минута по-късно игуаната беше уловена и изведена извън комплекса.

Първият съперник на Григор Димитров в Маями е Гуидо Пея

Известен е първият съперник на Григор в Маями

Ще играе срещу 158-ия в света

Иначе Томи Хаас направи много силен мач. 38-годишният ветеран още веднъж ни напомни за страхотната елегантност и лекота, с която играе. Той загуби със 7:6(5), 3:6, 5:7, но беше само на две точки от победата при 5:4 гейма и 30:15 в третия сет, само че сервисът на чеха го измъкна.