Наставникът на Струмска слава - Владимир Димитров, коментира загубата на своя тим от Хебър в мач от 9-ия кръг на Втора лига.

Радомирци загубиха с минималното 0:1 като домакини, а според треньорът причината е била липсата на класа в отбора.

"Това не е липса на шанс, а липса на класа. Такива са ни възможностите, ще трябва да работим повече. Не мога да не съм доволен от играта на отбора, не отстъпвахме в нито един аспект на играта. Пред вратата на Хебър имаше дузина положения, които ние не успяхме да оползотворим.

Освободени сме, играем разкрепостено. Не трябва да забравяме, че играхме срещу лидера в класирането. За мен отборът на Хебър е един от най-добрите в групата, неслучайно са на това място. Много е лошо, че ни вкараха в 45-ата минута. Губиш увереност, но въпреки това ние се вдигнахме и през втората част бяхме доминиращият отбор. Липсата на класа ни лиши от гола".