Струмска слава направи равенство 1:1 срещу Марек в мач от петия кръг на Втора лига. Гостите изравниха осем минути преди края на двубоя.

"Стана много здрав мач и можем да съжаляваме, че не спечелихме трите точки. Борислав Николов откри резултата. Десетина минути преди Марек да изравни, Николов имаше страхотен втори шанс. Ако бе реализирал за 2:0, двубоят ставаше съвсем друг, но такава е ситуацията", коментира треньорът на радомирци Владимир Димитров пред сайта на клуба.

"Доволен съм до 70-ата минута. И тогава, когато трябваше да променим и освежим облика на отбора, изпитахме проблеми. Имам доста кадрови проблеми - Румен Сандев и Жоро Мариянов не играха, Георги Янев бе на инжекции, а Стелиън Георгиев имаше само една тренировка преди мача.

Вкарах в игра Арнел Кадрич и му направих двойна смяна, след като пропиля три възможности за хубави контраатаки. Тези, които влязоха от резервната скамейка, не се включиха на ниво", допълни още Капело от Радомир.

След двубоя отборът получи два дни почивка, като първата тренировка за седмицата е в сряда. Следващият двубой на Струмска слава е в неделя (25 август) от 20:00 часа - гостуване на Локомотив (Горна Оряховица).

Треньорът на Славата: Липсва ни вариативност в атака

"Не може да разчитаме само на Борислав Николов"