Спортист (Своге) победи с 3:1 Надежда (Доброславци) в първата си контрола по време на зимната подготовка. Мачът се игра на базата в Бояна.

Головете паднаха през второто полувреме в рамките на 6 минути.

Валентин Йосков и Богомил Богомилов вкараха две бързи попадения в 56-ата и 58-ата минута. Две минути след това играчите на Надежда намалиха изоставането си. Крайният резултат оформи Мартин Динов в 62-ата минута.

Като титуляри за Спортист Своге започнаха новите попълнения Иво Михайлов, Галин Ташев и Валентин Йосков, както и намиращия се на проби вратар Дан Королев. През второто полувреме се появи друго ново попълнение - Цветомир Вачев, както и намиращите се на проби Стивън Славков, Мартин Динов и Николай Рагин.

Спортист: Дан Королев, Ваньо Иванов, Борислав Стойчев, Иво Харизанов, Ивайло Михайлов, Кристиян Кочилов, Галин Ташев, Джулио Чарлов, Айкут Рамадан, Деян Христов, Валентин Йосков (Васил Вълчев, Мартин Михайлов, Николай Рагин, Богомил Богомилов, Стивън Славков, Цветомир Вачев, Кирил Янакиев, Мартин Динов, Марио Бисеров, Янко Ботев, Даниел Христов, Цветомир Янакиев)