Наставникът на Спартак (Варна) - Тодор Киселичков говори след поражението с 1:3 в Стара Загора при гостуването на Берое.

"Според мен червеният картон повлия изключително много. Не мога да го коментирам, не съм гледал ситуацията, и да я коментирам, най-много да ме вкарат в затвора.

Берое е класен отбор, изключително трудно беше за нас. Намериха празни пространства в нашата защита.

Допуснахме леки голове за пореден мач. Допускаме лесно да ни изравняват, да ни вкарват. Хареса ми, че се борихме. Някакви класни разигравания и контрол върху топката трудно можехме да имаме в този мач. Успяхме да поведем, трябваше да задържим поне до почивката.

Тежи ни психически лошата серия. Неприятно е след толкова много кръгове да имаме само една точка. Готвим се за мачовете. Всичко приключи във втората минута.

Не мога да говоря дали ще има напуснали, но истината е, че трябва да се подсилим с играчи, търсим, гледаме. Ще опитаме да излезем от ситуацията, в която се намираме. Видно е, че трябва да се вкара квалитет", каза Киселичков.

Берое - Спартак (Варна) 3:1 в мач от efbet Лига