Спартак (Варна) загуби с 0:2 от тима на Дунав, при представянето на отбора за новата кампания в Първа лига.

Под аплодисментите на зрителите официално бе представен треньорският щаб на Александър Томаш, заедно с новите попълнения Мартин Величков, Радослав Димитров, Антонио Вутов, Франьо Пърце, Бернардо Коуто, Филип Лесняк и Кристиян Илич.

Неофициален дебют за "соколите" направиха Роберто Корал, Бубакар Камара и Джиани Сантос, които карат пробни периоди в тима. Противно на очакванията русенци играха доста силно през първата част и реализираха две безответни попадения.

Няколко пъти те бяха близо и до трети гол, но пропуснаха редица ситуации. Домакините пък се отчетоха с пропуск на голмайстора Ахмед Ахмедов.

В рамките на втората част бяха извършени доста рокади, като и двата отбора имаха добри шансове за попадения.

В последната минута португалецът Коуто се оказа очи в очи с вратаря на Дунав, който обаче демонстрира страхотен рефлекс и опази вратата си суха.

Даниел Начев има пълната подкрепа на Спартак (Варна)