Украинският нападател на Спартак (Варна) Денис Баланюк почти сигурно ще пропусне мача за купата срещу Струмска слава.

Той бе заменен принудително в 64-ата минута на шампионатния двубой с Пирин, след като бе престоял на терена около 5 минути. Варненци загубиха гостуването в Благоевград с 1:3 и ще зимуват на последно място в класирането. Причината за смяната бе изкълчен глезен, пише "Тема спорт".

От Спартак (Варна) се похвалиха с поредна повиквателна за Гвинея-Бисау

Проспер Менди ще играе за своята страна

Наставникът на "соколите" Тодор Киселичков едва ли ще рискува с неговото включване в игра в сряда, дори и украинецът дотогава да се почувства по-добре.

Днес ще стане ясно и дали Ивей Ромееш ще бъде готов да играе. Той получи травма по време на домакинството срещу Левски (2:2) и пропусна важната визита на Пирин.

1/16-финалният мач за Купата на България между втородивизионния Струмска слава и Спартак Варна е утре от 13:30 часа на градския стадион в Радомир. При победа в този двубой соколите ще приемат у дома победителя от двойката Чавдар Етрополе - Пирин Бл в среща от 1/8-финалите. Тя е насрочена за 27 ноември, неделя, от 13:30 часа