Българският нападател Владимир Манчев започна като титуляр и бе заменен четвърт час преди края при успеха на своя Валядолид над Албасете с 4:2 в среща от 41-я кръг на испанската Сегунда  дивисон. Националът ни отстъпи мястото си на Алваро.

Преди това гостите бяха излезли напред в резултата след попадение на Сезар в 7-та минута, но в 22-та Виктор бе точен от 11 метра при изпълнението на наказателен удар.

Острието на Валядолид не спря до тук. Шест минути преди почивкатата той даде крахък аванс на тима си с нов гол, а в 51-ата вкара хеттрик, за да успокои съотборниците си.

В края на мача Сиси направи резултата 4:1, а в продължението Кайе върна още един гол за Албасете.

Валядолид вече си осигури влизането в Примера дивисион през следващия сезон, а отборът на национала ни остава едноличен лидер с 85 точки. Втори в таблицата е съставът на Алмерия със 77 точки, пред Мурсия, който има 76.