Отборът на Виляреал постигна важен обрат при домакинството си на Райо Валекано, в среща от 28-ия кръг на испанското футболно първенство.

Звездите на Жълтата подводница губеха в резултата, но постигнаха обрат до 3:1, записвайки силни втори 45 минути от срещата.

Резултатът бе открит след 20 минути игра, когато Марио Суарес бе точен за 0:1. Голът за Райо разочарова всички на скамейката на домакините, както и хилядите фенове на тима по трибуните.

Виляреал с очакван успех срещу Зенит, продължава на 1/4-финал

Испанският тим очаква името на следващия си опонент в надпреварата

През второто полувреме обаче "жълтите" постигнаха своето. Токо Екамби направи обрата факт само в рамките на две игрови минути - между 50-ата и 52-ата, като на два пъти разочарова вратаря на съперника.

Две минути преди последния сигнал Морено бе точен за крайното 3:1, връчвайки трите точки на състава си.

Те са повече от значителни за състава, в борбата му за оцеляване в елита на страната. Виляреал е с актив от 29 пункта, поделяйки си 16-ата позиция в таблицата с Валядолид. Райо заема предпоследното място.

В мач от същия кръг Валенсия и Хетафе не се победиха, а не си отбелязаха и попадение за крайното 0:0.

Кака: Ще е интересно да видим какво ще постигне Зидан без Кристиано

"На 34 г. Роналдо все още намира мотивация"