Отборът на Валенсия най-после се събуди, в срещите си от испанското футболно първенство.

"Прилепите" записаха едва втората си победа в шампионата тази вечер, при цели шест изиграни двубоя в елита на страната за сезона.

Футболистите от Града на силата се наложиха над госта си Гранада с минималното 1:0, след попадение на Шкодран Мустафи, разписал се след 26 минути игра.

Двубоят от шестия кръг на Ла Лига бе доста оспорван, като на няколко пъти гостите, които са едва под номер 16 в таблицата, можеха да изненадат неприятно именития си домакин.

Това обаче не се случи и след асистенция на Бакали, 23-годишният Мустафи връчи трите точки на тима си в средата на първото полувреме.

Нова промяна в резултата не бе регистрирана, което означаваше победа номер 2 за Валенсия и място сред тимовете от зона "Европа" в класирането.

Гранада остава с едва 3 пункта срещу името си в подреждането.