Валенсия стигна само до 1:1 при домакинството си на Леганес в мач от петия кръг на Ла Лига. Дани Парехо откри резултата от дузпа в 21-ата минута, а Оскар Родригес изравни в 36-ата минута.

"Лос че" имат едва една победа от началото на сезона и са 13-и във временното класиране, докато за Леганес това бе първа точка.

В 17-ата минута Родриго падна в наказателното поле след съприкосновение с Перес. Съдията дълго време гледа повторение на ситуацията и в крайна сметка отсъди дузпа, която Парехо превърна в гол.

В 24-ата минута Оскар Родригес нацели гредата след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

В 36-ата минута нападателят все пак се разписа, след като бе оставен сам при разбъркване в наказателното поле.

През второто полувреме Валенсия упражни натиск, който обаче не доведе до победен гол.

Челси загуби от Валенсия - 0:1