Вратарят на Барселона Виктор Валдес не скри, че все още таи надежди, че тимът му може да защити успешно шампионската си титла. За тази цел обаче "каталунците" трябва задължително да спечелят като гост на Химнастик, докато Реал да загуби или завърши наравно у дома с Майорка.

"Оставаше ни още само един мач и в последните секунди на двубоя с Еспаньол сякаш всичко свърши. Разбира се, в Барселона сме реалисти, но нищо не пречи да се надяваме този път друг да ни свърши работата.

Да се надяваме, че Майорка ще измъкне поне точка на Бернабеу. В крайна сметка обаче, ако трябва да сме честни - и ние, и Реал заслужаваме титлата поравно. Просто единият отбор има малко повече ксъмет от другия", смята Валдес.