Отборът на Гранада записа четвъртата си загуба в своите последни 6 мача от испанското футболно първенство.

Единайсеторката отстъпи пред гостите си от Виляреал с 0:3 и по този начин продължи отдалечаването си от призово класиране в края на сезона.

Точно това пък преследва "жълтата подводница", като играчите на тима временно са под номер 5 в подреждането.

Снимка 525526

Източник: Twitter

Активът на отбора възлиза на 46 точки - една повече от Реал Сосиедад и Реал Бетис.

Интересно за отбелязване беше това, че в срещата бяха отсъдени 3 дузпи.

Две от тях бяха в полза на гостуващия отбор, като Жерар Морено ги превърна в голове за тима си.

Снимка 525523

За домакините Хорхе Молина пропусна да се разпише от бялата точка, при вече получени три гола от състава му в срещата.

Морено вкара първата си дузпа след едва 9 минути игра, а още толкова по-късно се разписа и от игра за 0:2.

Снимка 525527

След точно час Морено оформи своя хеттрик с поредно отлично изпълнение от 11-ия метър.

Молина пропусна удара си 9 минути преди финала на сблъсъка.

Снимка 525522

Гранада остава под номер 8, като отборът е в очакване на важните си сблъсъци с Манчестър Юнайтед в европейските клубни турнири.

Диего Симеоне: Въобще не мисля какво се случва в Барса и Реал