Севиля и Депортиво направиха 3:3 в спиращ дъха двубой от поредния кръг на испанската Ла Лига. Домакините поведоха с 2:0, а след това гостите, останали с човек по-малко успяха да обърнат до 3:2. В последните минути обаче Депортиво стигна до равенството.

Още в 15-ата минута домакините откриха резултата. Ласад проби отлично през центъра и с много красив удар прати топката в горния ъгъл на вратата на гостите.

Веднага след почивката гостите получиха нов удар, след като вратарят Андрес Палоп получи директен червен картон и напусна преждевременно терена. В 62-ата минута домакините поведоха с 2:0 след нов гол на Ласад.

След по-малко от 60 секунди игра обаче Негредо върна един гол. В 74-ата минута Севиля стигна до равенството, а точен бе Ескюде. 10 минути преди края се случи това, което малко хора очакваха. Зокора подаде към Негредо, който заби  втория си гол в мача - 3:2 за Севиля. Домакините обаче не се предадоха и успяха да стигнат до точката в последната минута чрез Лаур.