Севиля не успя да победи госта си Хетафе, в двубой от програмата на 21-ия кръг от испанското футболно първенство.

Развръзката в сблъсъка дойде през второто полувреме, в което бяха реализирани и двете попадения за крайното 1:1.

Домакините поведоха чрез Луис Муриел в 72-ата минута. Сарабия получи отдясно и пусна пас по земя, успореден на голлинията към Муриел. За него остана само да засече за 1:0.

Попадение в третата минута на добавеното време пък донесе точката на Хетафе. При поредното центриране за гостите, Анхел излезе и засече в мрежата за 1:1. Севилци протестираха за фаул срещу вратаря, но претенциите им не бяха уважени.

Така Севиля остана на шестото място в таблицата с 33 точки, докато Хетафе с 28 излезе девети.