Отборът на Севиля записа победа с 2:0 като гост на Валядолид в днешната среща от 31-ия кръг в Примера дивисион.

В 33-ата минута, "андалусийците" успяха да достигнат до откриващо попадение чрез Бен Йедер, но празненствата им бързо бяха прекъснати след намесата на ВАР технологията. Главният рефер бе категоричен, че е имало фаул преди гола.

В 66-ата минута, Даниел Карисо игра с ръка в наказателното си поле, но арбитърът не отсъди дузпа, въпреки че се консултира с колегите си от ВАР стаята.

Снимка 416759

Източник: БГНЕС

В 84-ата минута, гостите отбелязаха. Меса се измъкна зад съперниковата защита и отправи много хубав удар от границата на наказателното поле, изпращайки топката в долния ляв ъгъл за 1:0.

Дълбоко в добавеното време, Мунир Ел Хадади покачи на 2:0,  след като шутира много мощно и не остави никакви шансове на вратаря, с което оформи и крайния резултат.

След тази победа, Севиля събра актив от 49 точки на петото място в Примера дивисион, докато Валядолид е 16-ти с 30.