Селта победи Алавес в мач от 14-ия кръг на Ла лига. "Келтите" се наложиха с 2:0 у дома.

По този начин те заемат 7-ата позиция с 19 точки. Алавес пък е на 16-ото място с 14 пункта.

Селта е в серия от пет поредни победи, докато гостите се представят на приливи и отливи в последните срещи.

Валенсия се прицели в Хесе

В момента е свободен агент

В днешния мач, първото попадение падна в 19-ата минута. Тогава Лукас Оласа сътвори красиво прехвърлящо центриране в наказателното поле, където Брийс Мендес се вдигна високо, за да засече с глава в левия ъгъл и зад вратаря.

Второто попадение падна в 78-ата минута, тогава Брийс Мендес имаше огромно свободно пространство, след като стигна до прецизен пас в наказателното поле. Той не се поколеба да нанесе страхотен удар, който намери десния ъгъл.