Селта на Христо Стоичков отпадна от турнира за Купата на Испания, след като допусна поражение като гост от отбора на Малага - 1:2.

Селта откри резултата в началните минути на срещата. Още в 4-ата минута кълбото попадна в мрежата на домакините.

До края на първата част гостите имаха макар и минимална преднина.

През втората част домакините активизираха своите действия и изравниха резултата в 60-ата минута, чрез Гаетан.

Така се стигна до 81-ата минута, когато домакините обърнаха резултата с ново попадение от дузпа, дело на Апоньо.

Двамата българи в състава на Христо Стоичков - Владимир Манчев и Занев не бяха в състава, като Занев е с националния отбор на България.

До края на двубоя нов гол не падна и Селта се сбогува с надпреварата, а облаците над главата на Стоичков стават все по-гъсти.