Нападателят на Манчестър Сити и Бразилия Робиньо може да премине в испанския Валенсия още през това лято. За това са настояли не кой да е, а шефовете на Сити, които искат да се отърват от футболиста, който изглежда, че ще бъде ненужен през този сезон.
В същото време Валенсия е в сериозна финансова криза, а шефовете на "прилепите" обявиха, че биха подписали само с футболисти, които идват като свободни агенти. От Манчестър са решили и този проблем и са предложили нападателят на отиде на "Местая" под наем за дългосрочен период от време.
В същото време, Робиньо тренира с бразилския Сантос, където прекара последната една година под наем. От клуба искат да задържат голаджията за още година.
"Ще направим нова оферта за Робиньо, нямаме финансови проблеми. Това къде ще отиде той, зависи от самия него и от Сити", заявиха от Сантос.
VALENCIA!!!
на 06.07.2010 в 18:48:22 #2Леко тъпи си....нещастнико!!!

sponge bob
на 06.07.2010 в 13:31:11 #1