Реал (Мадрид) разгроми Реал Сосиедад в мач от 23-тия кръг на Примера дивисион. Двубоят на стадион "Сантяго Бернабеу" завърши при резултат 5:2.

"Галактикос" напомниха за себе си, като отказаха своя опонент само в рамките на едно полувреме.

Снимка 339532

Още в първата минута Марко Асенсио даде преднина на състава си, предвещавайки това, което щеше да последва до почивката.

Героят на домакините - Кристиано Роналдо официално излезе от зимния си сън, като пое срещата в свои ръце и показа, че не само не е забравил как се вкарват попадения, но и какво е да бъдеш истински лидер.

Снимка 339530

Португалецът бе точен за 2:0 в 27-ата минута, а 6 по-късно Тони Кроос се разписа за едно от редките си попадения в шампионата на страната.

4:0 направи отново Роналдо, който вкара второто си попадение 4 минути след гола на Кроос.

Снимка 339533

За 4:1 се разписа Баутиста, реализирал първото попадение за състава си в 74-ата минута на срещата.

10 минути преди края Роналдо оформи хеттрика си, а крайното 5:2 стана факт след попадение на бившия състезател на столичани Асиер Ияраменди.

Кралете изостават на 16 точки от лидера Барселона, след като в последния кръг направиха 2:2 срещу слабака Леванте.

Снимка 339534

Белия балет изглежда вече е отписал защитата на титлата си, отпадна от Купата и така единственият вариант за трофей е Шампионската лига, където през следващата седмица среща ПСЖ в първи мач от осминафиналите.

Зинедин Зидан няма да дава почивка на звездите на Реал (Мадрид) преди мача с ПСЖ

Без почивка за звездите на Реал (Мадрид)