Трета загуба в последните си четири двубоя от испанското футболно първенство записа съставът на Селта. Съставът отстъпи с 0:1 пред гостуващия Бетис.

Дарко Брашанац се разписа в 54-ата минута и осигури спокойни последни мачове на Баломпие. Галиският тим явно доиграва сезона в Примера и пази силите си за Лига Европа, където вече е на 1/2-финал.

Манчестър Юнайтед спори със Селта в Лига Европа

Другата двойка е Аякс - Лион

До 15-ата минута "зелено-белите" бяха отправили цели пет изстрела, а защитата на "небесносините" определено не се справяше добре, допускайки грешка след грешка.

В 49-ата минута Гуидети беше изпреварен от вратаря Адан. В 54-ата гостите от Севиля резонно откриха резултата. Риза Дурмиши центрира отляво, а Дарко Брашанац изпревари съперник и с глава заби топката в мрежата - 0:1.

Десет минути след това Алекс Алегрия можеше да покачи преднината на "лос вердибланкос", но Серхио се намеси. До края опитите на домакините не се увенчаха с успех.