Кадис победи Валенсия с 2:1 в мач от 32-рия кръг на Ла Лига. Домакините откриха резултата в 39-ата минута. Тогава при заучено изпълнение на корнер на близката греда Собрино отклони топката назад, където Ескаланте я вкара мощно с глава във вратата.

В първата минута на второто полувреме Кадис поведе с 2:0. Това стана след атака на Крис Рамос, който подаде на Пачо Еспино, а последния подаде на Гуардиола, който вкара.

Валенсия обаче успя да се върне бързо в мача. В 51-вата минута. Лино се възползва от грешка на вратаря на домакините Конан Ледесма и вкара от малък ъгъл.

В края на мача пропуски за Валенсия направиха Лино и Кавани.

Кадис направи отлична операция, като се изкачи в класирането до 14-о място, изпреварвайки тима на Валенсия, който остана с две места по-надолу в подреждането.

Барселона - Бетис 4:0 в Ла Лига