Реал Бетис победи госта си Ейбар с 2:0 в мач от 32-ия кръг на испанското футболно първенство.

Жонас Мартен се разписа във втората минута, а Даниел Себайос удвои в 90-ата.

"Лос вердибланкос" взеха трите точки, а поражението охлади амбициите на баските за Лига Европа.

Реал (Мадрид) победи Бетис с 2:1

Кой, ако не той? Серхио Рамос качи Реал на върха с късен гол

"Кралете" направиха обрат

Още във втората минута севилци стигнаха до гол преднина. Рафа Наваро центрира отдясно и Жонас Мартен отбеляза с прекрасен удар с глава от десет метра.

Риза Дурмиши беше много близо до втори гол във вратата на Асиер Риесго в 52-ата минута. Левият бранител стреля от пряк свободен удар и за малко не намери целта.

Ейбар и Еспаньол еднакво слаби

1:1 в мача между двата тима

"Синьо-червените" баски трудно завършваха нападенията си. В края Ейбар погледна по-смело напред. В 80-ата Педро Леон изпусна страхотно положение след подаване на Такаши Инуи.

В 90-ата младият талант Дани Себайос затвърди успеха с чудесен удар от 20 метра за крайното 2:0.