Луис Енрике изрази задоволството си от представянето на националния отбор на Испания в контролата с Португалия. Двубоят приключи без голове - при резултат 0:0.

"Срещата беше тежка, това е европейският шампион. Престъпление е, че мачът завърши 0:0, с оглед на създадените положения.

През първото полувреме, в първите 30 минути, бяхме страхотни. Втората част беше по-изравнена.

Снимка 392770

Източник: uefa.com

Относно динамиката, моите футболисти се представиха много добре. Видяхме Адама в пълен блясък. Представи се силно, показа мощ да преодолява съперниците.

Ансу Фати е на 17 години. Щеше да играе днес, но натрупа доста минути с Барселона и беше получил няколко удара. Искаме да е в топ форма за предстоящите два официална мача", каза селекционерът на Ла Фурия.