Отборът на Бетис записа изключително важна победа, налагайки се с 3:2 като гост на Депортиво (Ла Коруня) в пореден двубой от 14-ия кръг на испанската Ла Лига.

Благодарение на успеха тимът от Севиля събра на сметката си 25 точки и измести Малага от четвъртата позиция във временното класиране.

Загубата за Депортиво пък е седма от началото на сезона и остава отбора на незавидната 19-а позиция, с едва 11 точки актив от началото на шампионата.

Рубен Кастро вкара два гола за Бетис до 55-ата минута и осигури на тима си комфортна преднина. Депортиво обаче не се предаде и съумя да изравни резултата след две попадения на Рики. В 76-ата минута Кембъл вкара трети гол за Бетис, с който сложи точка на спора на „Риасор".